26 Жовтня, 2021 р., 09:05
25 Жовтня, 2021 р., 16:44
   Створено «Довідник безбар’єрності» – проект з відкритим кодом, доступний для використання та цитування, який також можна доповнювати. Над ним працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують дітей з інвалідністю, українські та міжнародні експерти.
25 Жовтня, 2021 р., 15:04
  Звертаємо вашу увагу,  про нові курси розроблені ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» для підвищення кваліфікації спеціалістів , що здійснюють роботу з харчування дітей в закладах освіти , тобто для зайнятих осіб – на платній основі, а також для зареєстрованих безробітних, для яких навчання є безкоштовним.
25 Жовтня, 2021 р., 08:45
25 Жовтня, 2021 р., 08:43
   Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що невідомі особи телефонують платникам податків Роздільнянського району з номера +380994023335 з проханням перетелефонувати начальнику Роздільнянської ДПІ Головного управління ДПС в Одеській області на номер +380508192006, для врегулювання певних питань.
25 Жовтня, 2021 р., 08:40
  Що таке виконавчий напис нотаріуса?
23 Жовтня, 2021 р., 09:52
Що робити, якщо у вас симптоми COVID-19? Залишайтесь вдома. Подзвоніть своєму лікареві. Опишіть своєму лікарю симптоми, історію подорожей. Окремо потрібно розповісти, чи були ви в контакті з людьми, які потенційно можуть бути інфіковані (наприклад, такими, що повернулися з країн з місцевим розповсюдженням вірусу). Виконуйте інструкції свого лікаря. При невідкладних станах – температура вище 38, яка не збивається, та утруднене дихання – набирайте 103. Пам’ятайте, більшість респіраторних захворювань мають схожі симптоми.
23 Жовтня, 2021 р., 09:27
В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» ТРИВАЄ РЕКОНСТРУКЦІЯ БАЛТСЬКОЇ ШКОЛИ №3-КОЛЕГІУМ Реконструкція НВК «Балтська ЗОШ І-ІІІ ст. №3-колегіум»,  яка постраждала від пожежі — надважливий проєкт, зазначає голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.
23 Жовтня, 2021 р., 09:21
В АНАНЬЇВІ, В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА», РОЗПОЧАЛАСЬ РЕКОНСТРУКЦІЯ МІСЬКОГО СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ З БУДІВНИЦТВОМ УНІВЕРСАЛЬНОЇ КРИТОЇ ЗАЛИ
23 Жовтня, 2021 р., 09:20
Нова, сучасна школа в селі Ставрове Подільського району Одеської області, отримала нове життя в рамках реалізації  програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво». Довгобуд з 13-річною історією нарешті завершено і введено в експлуатацію.