15 Червня, 2021 р., 15:18
Будьте обережними !!!
10 Червня, 2021 р., 12:08
«ЗБЕРЕЖЕМО ЛІС ТА ВРОЖАЙ ВІД ВОГНЮ»
10 Червня, 2021 р., 12:00
Здавалося б, сьогодні немає людини, яка б не чула про шкідливість амброзії. Ця рослина почала інтенсивно розмножуватися на території України на початку двотисячних і вже тоді проявила свій злісний «характер», вона виявилася небезпечним алергеном. Її пилок провокує у людей алергію. Медики називають це амброзійним полінозом або сінною пропасницею. Від її пилку страждають й астматики, у яких загострюються приступи бронхіальної астми.
10 Червня, 2021 р., 11:28
Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» (далі-Порядок) визначено напрями державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції на 2021 рік. п. 7 Порядку передбачає Дотацію за бджолосім'ї, яка надається на безповоротній основні фізичним особам та суб'єктам господарювання, які є власниками бджолосімей за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмір 200 гривень за бджолосім'ю. Для отримання дотації фізичні особи та суб'єкти господарювання, подають за місцем знаходження пасіки до виконавчого органу відповідної сільської ради до 1 жовтня поточного року відповідні документи. Тел. для довідок 0485924190.
03 Червня, 2021 р., 11:39
Рука допомоги повертається
02 Червня, 2021 р., 11:25
Щороку в перший літній день ми відзначаємо радісне свято - Міжнародний День захисту дітей. Так відбулося і цього року.