Оголошення

УВАГА! Розпочато громадські слухання по проектах генеральних планів смт. Цебрикове, с. Малоцебрикове, с. Ольгінове, с. Іринівка Великомихайлівського району Одеської області

Цебриківська селищна рада повідомляє про початок процедури  громадських слухань по проектах генеральних планів смт. Цебрикове, с. Малоцебрикове, с. Ольгинове, с. Іринівка Великомихайлівського району Одеської області, розроблених на підставі рішення Цебриківської селищної ради від 16.09.2016 року №125-VІІ.

Генеральні плани

-  обгрунтування дострокової стратегії планування і забудови смт Цебрикове, с. Малоцебрикове, с. Ольгинове, сІринівка.

-  визначення принципів і напрямків планувальної організації та функціонального призначення території;

- підготовки пропозиції щодо удосконалення системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, охорони навколишнього середовища

Замовник генеральних планів – Цебриківська селищна рада, виконавець – ТОВ «Архізем».

Місце та час проведення громадських слухань :

- смт. Цебрикове, у приміщенні БК, 20.12.2018 року о 10.00;

- с. Малоцебрикове, біля газорозподільної станції, 21.12.2018 року о 10.00.

-с. Ольгинове, у приміщенні БК, 24.12.2018 року о 10.00.

- с. Іринівка, біля бригади, 25.12.2018 року о 10.00.

Матеріали проектів генеральних планів представлені для ознайомлення у Цебриківській селищній раді, а також на офіційному сайті Цебриківської селищної ради http://cebrykivska.gromada.org.ua

Особи, відповідальні за організацію розгляду пропозицій – Міхней Л.П. , Козак В.В.

Пропозиції громадськості подаються в письмовій формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні») до Цебриківської селищної ради з 19 листопада 2018 року по 19 грудня 2018 року.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 Порядку або  подані  після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Запрошуємо всіх небайдужих громадян та громадських організацій взяти безпосередньо участь у розгляді генеральних планів смт. Цебрикове, с. Малоцебрикове, с. Ольгинове, с.Іринівка