04 Квітня, 2024 р., 16:43
04 квітня під головуванням начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Сергія ПРИХОДЬКА відбулась нарада з питань створення місцевих пожежних команд в територіальних громадах.
04 Квітня, 2024 р., 16:27
Начальником Роздільнянської районної військової адміністрації Сергієм Приходьком було проведено нараду з головами органів місцевого самоврядування Роздільнянського району з питань мобілізаційної роботи та військового обліку.
02 Квітня, 2024 р., 12:56
В Одесі відбувся Міжрегіональний форум ЦНАП «Синергія Півдня»
01 Квітня, 2024 р., 13:46
28 березня 2024 року з робочим візитом до Цебриківської селищної ради завітали представники Одеська обласна державна адміністрація.
30 Березня, 2024 р., 12:11
Дай знати близькій людині, що можна не відповідати стандартними «добре», «норм», «ок». Бо ти поруч, можеш та хочеш — вислухати, підтримати, допомогти
28 Березня, 2024 р., 12:10
Скільки часу перед сном дивишся серіали, гортаєш стрічку в соцмереж та прокручуєш у голові свою сьогоднішню відповідь начальнику? Пів години, годину чи до ранку