Відбулося урочисте покладання квітів, при­уро­че­не  до 76-ї річ­ни­ці Пе­ре­мо­ги над нацизмом у Дру­гій сві­то­вій вій­ні

Дата: 09.05.2021 11:05

9 травня Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом. У зв’яз­ку з ка­ран­ти­нними за­хо­дами у нашій громаді покладання квітів при­уро­че­не  до 76-ї річ­ни­ці Пе­ре­мо­ги над нацизмом у Дру­гій сві­то­вій вій­ні від­бу­ло­ся  за учас­тю представників громади, представників багатьох організацій та невеликої кількості мешканців. Присутні вшанували пам’ять полеглих у цій війні хвилиною мовчання. Селищний голова Володимир Барнасевич від щирого серця привітав присутніх з цим світлим днем всіх поколінь.

На знак шани та вдячності тим, кому не має забуття, поклали живі квіти. Ніколи не проходьте байдуже повз пам’ятники, на яких визолоченими буквами вписані імена героїв. Зупиніться — постійте мовчки — і згадайте...