4 сесія VIII скликання 24 грудня 2020 року

Дата: 19.01.2021 15:24

МАТЕРІАЛИ СЕСІЇ

Рішення 46 «Про затвердження землеустрою щодо відведення земельної ділянки, передачу безоплатно у власність земельної ділянки громадянину України Перцакію Миколі Івановичу для ведення особистого селянського господарства»

Рішення 47 «Про затвердження землеустрою щодо відведення земельної ділянки, передачу безоплатно у власність земельної ділянки громадянину України Дячинському Михайлу Володимировичу для ведення особистого селянського господарства»

Рішення 48 «Про затвердження землеустрою щодо відведення земельної ділянки, передачу безоплатно у власність земельної ділянки громадянці України Шналь Ірині Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства»

Рішення 49 «Про затвердження землеустрою щодо відведення земельної ділянки, передачу безоплатно у власність земельної ділянки громадянину України Шналю Ігорю Івановичу для ведення особистого селянського господарства»

Рішення 50 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Свідовому Олександру Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення 52 «Про передачу безоплатно у власність земельної ділянки громадянці України Грековій Ользі Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Рішення 53 «Про внесення змін до рішення селищної ради №941-VII від 21.10.2020 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бібік Ганні Петрівні для ведення особистого селянського господарства»

Рішення 54 «Про надання гр. Дячинській Наталії Миколаївні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства»

Рішення 55 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Туголуковій Серафимі Андріївні для ведення особистого селянського господарства

Рішення 56 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність земельної ділянки гр. Хайнецькому Василю Дем’яновичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Цебриківської селищної ради Великомихайлівського  району Одеської області (за межами населеного пункту)

Рішення 57 «Про надання гр. Бушовецькому Йосипу Мазобшовичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства»

Рішення 58 «Про надання гр. Бушовецькому Валерію Йосиповичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства»

Рішення 59 «Про надання гр. Іовчеву Михайлу Івановичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства»

Рішення 60 «Про надання гр. Зінчуку Петру Станіславовичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства»

Рішення 61 «Про затвердження цільової Програми соціальної підтримки населення Цебриківської селищної ради на 2021-2023 роки «ЗАХИСТ І ТУРБОТА»

ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ «ЗАХИСТ І ТУРБОТА» НА 2021-2023 РОКИ

Рішення 62 «Про затвердження цільової програми соціальна підтримка дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування на 2021 рік»

ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА ДІТЕЙ – СИРІТ, ДІТЕЙ ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ НА 2021 РІК

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЗАХОДИ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ-СИРІТ, ДІТЕЙ ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ НА 2021 РІК

Рішення 63 «Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації населених пунктів: смт Цебрикове, с. Малоцебрикове, с. Ольгинове, с.Іринівка, с. Вишневе, с. Привільне, с. Сокорове, с. Саханське, с. Никомаврівка, Цебриківської селищної ради на 2021 рік»

ПРОГРАМА розроблення містобудівної документації населеного пункту – смт Цебрикове , с. Малоцебрикове, с. Ольгинове, с. Іринівка, с. Вишневе, с.Привільне, с.Сокорове, с.Саханське, с.Никомаврівка Цебриківської селищної ради на 2021 рік

Рішення 64 «Про внесення змін до складу постійних комісій Цебриківської селищної ради»

Рішення 65 «Про затвердження селищної програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2021 рік»

Рішення 66 «Про встановлення розміру матеріальної допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого»

Рішення 67 «Про внесення змін до цільової Програми соціальної підтримки населення Цебриківської селищної ради на 2021-2023 роки «ЗАХИСТ І ТУРБОТА», затвердженої рішенням №61-VIII від 24.12.2020р.»

Рішення 68 «Про затвердження програми розвитку і підтримки КНП «Цебриківський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Цебриківської селищної ради на 2021 рік»

Програма розвитку і підтримки КНП «Цебриківський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Цебриківської селищної ради на 2021 рік.

Рішення 69 «Про затвердження структури виконавчих органів Цебриківської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»

Додаток 1 до рішенняЦебриківської селищної   ради від 24 грудня 2020 року №69-VIII

Рішення 70 «Про створення фінансового відділу Цебриківської селищної ради»

ПРОТОКОЛ № пленарного засідання четвертої сесії VIIІ скликання