Інформація про проведення громадських слухань під час карантину

Дата: 20.05.2020 13:59

ЦЕБРИКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Великомихайлівського району Одеської області________________

67130, смт. Цебрикове, вул. Миру,1 тел. (04859) 2-33-46, 2-31-56

Е-mail: radatsebrikovo@ukr.net

Цебриківська селищна рада

Інформація про проведення громадських слухань

під час карантину

Відповідно до ст.12 Закону України « Про стратегічну екологічну оцінку» 01.06.2020 року в будівлі селищної ради  заплановано проведення громадських слухань з презентацією проекту документу державного планування «Генеральний план з планом зонування території населеного пункту» та звітом про СЕО населених пунктів Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області: смт Цебрикове; с. Малоцебрикове; с. Іринівка; с. Ольгинове.

Оскільки постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 « Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19» на всій території України установлено карантин.                                                          З метою дотримання  заборон щодо проведення масових заходів кількістю понад 10 осіб, спрогнозувати точну кількість учасників на 1 слухання не вбачається за можливе, тому зазначаємо для представників громадськості, що:

- обмеження проведення громадських слухань не є обмеженням вашого права брати участь у процесі прийняття еколого-важливих рішень;

- уся інформація, щодо документів державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку міститься на сайті селищної ради: http://cebrykivcka.gromada.org.ua/;

- свої зауваження та пропозиції можете надсилати на електронну адресу: radatsebrikovo@ukr.net, тел.04859-2-31-56.

– зберігайте спокій та направляйте свої зауваження та пропозиції онлайн за посиланням: http://cebrykivska.gromada.org.ua/feedback/