Дата: 05.05.2020 13:58

ПОВІДОМЛЕННЯ

Цебриківська селищна рада повідомляє про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та початок процедури розгляду і  врахування пропозицій  громадськості у проекті документу державного планування «Генеральний план з планом зонування території населеного пункту» населених пунктів Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області: смт. Цебрикове; с. Малоцебрикове; с. Іринівка; с. Ольгинове.

Генеральний план населеного пункту це містобудівна документація, що визначає принципові рішення довгострокового розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту, та розробляється з метою:

Проектом генерального плану для кожного населеного пункту, пропонуються наступні проектні рішення:

• реконструкція кварталів існуючої житлової садибної забудови;

• створення рекреаційних зон;

• облаштування системи централізованого водопостачання та господарсько-побутового водовідведення;

• запровадження системи санітарної очистки та інше.

Виконання генерального плану населеного пункту та плану зонування території не передбачає транскордонного впливу, транскордонні консультації не проводитимуться.

Замовником розробки генеральних планів населених пунктів є Цебриківська селищна рада.

Розробником проекту генерального плану населеного пункту є ТОВ «Архізем Гео».

Розробником стратегічної екологічної оцінки є ТОВ «Архізем Гео».

Рішення про затвердження генерального плану з планом зонування території по кожному населеному пункту прийматиме Цебриківська селищна рада.

Ознайомитись з повним текстом повідомлення, проектом генерального плану населеного пункту, плану зонування території та звітом про  СЕО кожного з населених пунктів Цебриківської селищної ради можна у приміщенні Цебриківської селищної ради за адресою  67130, Одеська обл., Великомихайлівський р-н, смт Цебрикове, вул. Миру, буд. 1, та на сторінці в мережі інтернет за посиланням: http://cebrykivska.gromada.org.ua/

Зауваження та пропозиції громадськості  надаються в процесі громадського обговорення протягом 30 днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації та звіту про  СЕО, а саме:

з «  02 » травня 2020 р. до « 01 » червня 2020 р. включно.

Зауваження та пропозиції до проекту генерального плану та звіту про СЕО надаються до Цебриківської селищної ради у письмовому вигляді особисто в робочий час, або на електрону адресу: radatsebrikovo@ukr.net

Зауваження та пропозиції надані за межами зазначеного періоду не враховуються та не розглядаються.

Відповідальна особа за прийняття зауважень:

Барнасевич В. Ф тел04859-23156

Громадські слухання з презентацією вказаних матеріалів відбудуться у приміщенні Цебриківської селищної ради у наступному порядку:

смт. Цебрикове  - « 01 » червня 2020 р. об 12 г. 00 хв

с. Малоцебрикове - « 01 » червня 2020 р. об 13 г. 00 хв

с. Іринівка - « 01 » червня 2020 р. об 14 г. 00 хв

с. Ольгинове - « 01 » червня 2020 р. об 15 г. 00 хв

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Цебрикове       Малоцебрикове    Ольгинове     Іринівка

Генеральні плани населених пунктів