З Новим роком і Різдвом Христовим!

Дата: 30.12.2020 11:36

Дорогі односельці, жителі Цебриківської громади, щиросердно вітаю ВАС і ВАШІ родини з Новим 2021 роком і Різдвом Христовим - величним християнським святом,символом злагоди та любові до ближнього, святом, що утверджує в серцях віру, сповнює душу і розум благими намірами, надихає на добро і милосердя, спонукає всіх нас до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя нашої територіальної громади.

Нехай 2021 рік йде  до нас під знаком миру і добра, любові й поваги до ближнього, стане роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події. Нехай він принесе нам радість, нові враження, надії й оптимізм, буде яскравим і веселим, романтичним і мрійливим, вдалим і цілеспрямованим. Будьте  щасливими, живіть у сімейній злагоді і домашньому затишку. Нехай все задумане здійсниться!

Бажаю ВАМ міцного здоров’я , вірних друзів і щирих людей на дорозі життя. Нехай Новий рік і Різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло, запалить у ВАШИХ серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму! Нехай ВАШІ домівки повняться добром, радістю і дитячим сміхом, а очі завжди світяться щастям. Хай БОГ благословить ВАШЕ життя, щоб ВИ в мирі проживали і біди не знали.

З Новим роком і Різдвом Христовим!