Дата: 07.03.2019 10:46

ПРОТОКОЛ пленарного засідання

Про затвердження актів прийому-передачі майна закладів охорони здоров’я Великомихайлівського району у комунальну власність Цебриківської селищної ради

Про затвердження Програми із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на 2019-2020 року

Про затвердження розпоряджень селищного голови, виданих в міжсесійний період

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості, передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Мирзі Лімі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка )

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення, передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Донець Валентині Григорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка )

Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення, передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Солоненко Тетяні Валеріївні  для будівництва  індивідуальних гаражів

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості, передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки гр. Толмачевській Альвіні Захарівні, гр. Веселовій Ніні Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка )

Про затвердження технічної документації із землеустрою   щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості, передачу безоплатно у власність земельної ділянки  гр. Кощеєву Валерію Жановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка )

Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості, передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Васьків Валентині Валентинівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка )

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки, передачу безоплатно у власність земельної ділянки  гр. Васьків Валентині Валентинівні   для ведення особистого селянського господарства

Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Чернецькій Валентині Сергіївні для ведення особистого селянського господарства

Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Ступак Олені Анатоліївні  для ведення особистого селянського господарства"

Про внесення змін до рішення селищної ради № 150-VІІ від 21.12.2018 року   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Березовській Валентині Петрівні для ведення особистого селянського господарства»

Про організаційні заходи щодо підготовки документів (лотів) до продажу на земельних торгах права оренди на земельні ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення "

Рішення 201-VII "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Колбасюк Валентині Леонідівні  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва"

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу  земельної ділянки комунальної власності "

Про надання дозволу громадянам України Рудовій Тетяні Михайлівні,  Набенюк Олені Михайлівні  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на території Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області (за межами населених пунктів)"