13.08.2019

Дата: 13.08.2019 10:43

Протокол пленарного засідання

Про внесення  змін  і доповнень до рішення селищної ради   від 21 грудня 2018 року

№137-VIIск. «Про селищний бюджет на 2019 рік»

Додаток до рішення 1

Додаток до рішення 2

Додаток до рішення 3

Додаток до рішення 4

Додаток до рішення 7

Додаток до рішення 8

Про створення структурного підрозділу апарату Цебриківської селищної ради об’єднаної територіальної громади служби у справах дітей Цебриківської селищної ради

Про створення структурного підрозділу апарату Цебриківської селищної ради

об’єднаної територіальної громади відділу соціального захисту

населення Цебриківської селищної ради

Про внесення змін до структури апарату та штатну чисельність апарату Цебриківської селищної ради на 2019 рік

Про затвердження розпоряджень селищного голови,  виданих в міжсесійний період

Про внесення зміни до рішення Цебриківської селищної ради № 2-VII від 05.06.2018 року «Про початок повноважень Цебриківського селищного голови»

Про надання дозволу на надання в оренду  приміщень Цебриківської АЗПСМ

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості, передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Гальченко Олені Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд   (присадибна ділянка

Про затвердження технічної документації із землеустрою                                щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості гр. Маньку Олександру Габрелійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Про передачу земельної ділянки в оренду строком на 49 (сорок дев’ять ) років фізичній особі-підприємцю Заваді Ігорю Зіновійовичу  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Шепелюку  Миколі Володимировичу для ведення особистого селянського господарства

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості, передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Ливицькому Олександру Богдановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка )

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості, передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Гончару Ігору Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка )

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення, передачу безоплатно у власність земельної ділянки  гр. Ливицькому Олександру Богдановичудля ведення особистого селянського господарства

Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Цуркану Григорію Олександровичудля будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка )

Про внесення змін до рішення селищної ради № 169-VІІ від 31.01.2019 року   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком 49 (сорок дев’ять) роківгр. Білак Тетяні Степанівнідля іншого сільськогосподарського призначення»

Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва громадянці України Колбасюк Валентині Леонідівні на території Одеської області Ширяївського району, масив №49, ділянка №315 (за межами населених пунктів)

Про внесення змін до рішення Цебриківської селищної ради від 07.03.2019 №200-VII

Про затвердження проектів землеустрою  та проведення земельних торгів

Про організаційні заходи щодо підготовки документів (лотів) до продажу на земельних торгах права оренди на земельні ділянки комунальної власності

Про відмову у виділенні земельної частки ( паю) гр. Кузьміч Наталії Володимирівні на території Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області ( за межами населеного пункту)

Про  вступ до асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних  територіальних громад»