Дата: 26.09.2019 10:42

Протокол пленарного засідання 23 сесії Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області VII скликання

Про підготовку установ та організацій до роботи в осінньо-зимовий  період 2019 -2020 рр. на території Цебриківської селищної ради

Про затвердження розпоряджень селищного голови, виданих в міжсесійний період

Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) громадянці України Писарогло Тетяні Олексіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою Одеська область Ширяївський район, масив №69, ділянка №206 (за межами населеного пункту)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевостігр. Пустовойт Тетяни Терентіївни для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка )

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості гр. Драгуновій Ганні Дмитрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка )

Про передачу земельної ділянки безоплатно у спільну часткову власність громадянам України Цуркану Олександру Миколайовичу, Мельник Аллі Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про передачу земельної ділянки в  комунальну власність Великомихайлівської селищної ради

Про внесення змін до рішення селищної ради № 299-VІІ від 27.06.2019 року   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чупі Олександру Ярославовичу для ведення особистого селянського господарства»

Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду строком 7 ( сім ) років зі зміною цільового призначення гр.  Кухарчуку Олексію Володимировичу для сінокосіння та випасання худоби

Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в орендустроком 7 ( сім ) років зі зміною цільового призначення гр.  Целіщеву Михайлу Євгеновичу для сінокосіння та випасання худоби

Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в орендустроком 7 ( сім ) років зі зміною цільового призначення гр.  Скарецькому Віктору Федоровичудля сінокосіння та випасання худоби

Про внесення змін до рішення селищної ради № 69 -VІІ від 29.08.2018 року   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шепелюк Надії Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться за адресою : Одеська область Великомихайлівський район  с. Вишневе   вул. Садова, 32»

Про результати перевірки фінансово-господарської діяльності «Ринок Цебриківський»

Про внесення змін та доповнень до Плану соціально-економічного розвитку Цебриківської об’єднаної територіальної громади   на 2019 рік