Дата: 31.01.2019 09:36

ПРОТОКОЛ пленарного засідання чергової

Про внесення змін до  рішення  селищної ради   № 137 – VІІ від 21грудня 2018 року «Про селищний бюджет на 2019 рік»

Додаток №1  до Рішення №155-VII від 31.01.2019р

Додаток №2  до Рішення №155-VII від 31.01.2019р

Додаток №3  до Рішення №155-VII від 31.01.2019р

Рішення 156-VII "Про затвердження Порядку виявлення,   взяття на облік, збереження та використання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою   та  прийняття такого майна у комунальну власність  Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району  Одеської області"

Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області до комунальної власності Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області комп’ютерного обладнання"

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості, передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Скарецькому Володимиру Йосиповичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка )"

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення, передачу безоплатно у власність земельної ділянки  гр. Козак Нілі Валентинівнідля будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка ) "

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості, передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Лякішевій Анні Валеріївнідля будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка ) "

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості гр. Красняник Юстині Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка )"

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості гр. Дембіцькій Світлані Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка )"

ро передачу земельної ділянки безоплатно у власність гр. Дубині Павлу Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка )"

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості, передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки гр. ТолмачевськійАльвіні Захарівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка ) "

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості, передачу безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки гр. Веселовій Ніні Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка ) "

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Цуркан Анні Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка)"

Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.  Цуркан Анні Василівні   для ведення особистого селянського господарства"

Про  надання дозволу  на розробку  проекту  землеустрою щодовідведення земельної ділянки в оренду строком 49 ( сорок дев’ять )  років  гр. Бегену Юрію Романовичудля будівництва та обслуговування  будівель  торгівлі

Про  надання дозволу  на розробку  проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки в оренду строком 49 ( сорок дев’ять ) років  гр. Білак Тетяні Степанівні для іншого сільськогосподарського призначення "

Про погодження  надання Головним управліннямДержгеокадастру в Одеській області  земельної  ділянки сільськогосподарського призначенняу власність "

Про надання дозволу нарозробленняпроекту землеустрою щодовідведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства членам СГ «Дабич» "

Про затвердження Програми відзначення свят та проведення культурно-масових заходів у Цебриківській селищній раді на 2019 рік"

Про затвердження Положення про відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне використання земельної ділянки на території Цебриківської селищної об’єднаної територіальної громади"

Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації населениї пунктів: смт. Цебрикове , с. М.-Цебрикове, с. Ольгинове, с. Іринівка, с. Вишневе, с.Привільне, с.Сокорове Цебриківської селищної ради  на 2019 рік

Про внесення змін до рішення селищної ради   №215  від 18.03.2017 року  «Про встановлення вартості за харчування дітей та порядку плати батьків за перебування дитини в дошкільному навчальному закладі «Вербичка».