06 червня 2019

Дата: 06.06.2019 10:17

Протокол пленарного засідання

Про заслуховування доповіді директора  КП «Ринок Цебриківський» щодо результатів

роботи підприємства за 2018-2019 р.р

Про затвердження тарифів на надання послуг населенню КП «Ринок Цебриківський» на 2019 рік

Про затвердження тарифів на водопостачання

Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт вулиць Лісна, провулок Лісний, Садова, провулок Садовий в смт. Цебрикове Великомихайлівського району Одеської області»

Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт вулиць Центральна, Сонячна, Молодіжна, Площа, Пушкінська, Радісна, Шосейна в смт. Цебрикове Великомихайлівського району Одеської області»

Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт вулиць Кузнечна, Шкільна, Горького, Підгірна, Вишнева, Шевченко, Гагаріна в смт. Цебрикове Великомихайлівського району Одеської області»

Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт вулиць Больнична, Верхня, Новоселів, Лермонтова, Мостова, Ново-Лісна, Річна в смт. Цебрикове Великомихайлівського району Одеської області»

Про затвердження розпоряджень селищного голови, виданих в міжсесійний період

Про необхідність звернення до Цебриківської Православної громади

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки Цебриківської селищної ради для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

Про передачу земельної ділянки в оренду строком на 49 (сорок дев’ять ) років фізичній особі-підприємцю Дриговій Катерині Михайлівні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

Про передачу земельної ділянки в оренду строком на 49 (сорок дев’ять ) років фізичній особі-підприємцю Скорецькій Інні Валентинівні   для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

Про передачу земельної ділянки в оренду строком на 49 (сорок дев’ять ) років фізичній особі-підприємцю Тодосюку Вячеславу Вікторовичу для будівництва та бслуговування будівель торгівлі

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості, передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Морарь Любові Семенівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд   ( присадибна ділянка )

Про передачу земельної ділянки безоплатно у спільну сумісну власність гр. Довженку Олександру Валерійовичу, гр. Довженко Ніні Олександрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка)

Про внесення змін до рішення селищної ради № 119-VІІ від 08.11.2018 року   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Загоруй Антоніні Василівні для ведення особистого селянського господарства»

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної  ділянки  в натурі на місцевості, передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Чубі Олександру Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка )

Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі на ( місцевості)громадянам України Рудовій Тетяні Михайлівні, Набенюк Олені Михайлівні на території Цебриківської селищної ради Великомихайлівського району Одеської області(за межами населених пунктів)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення, передачу безоплатно у власність земельної ділянкигр. Зданевич Марії Олександрівні для ведення особистого   селянського господарства

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення , передачу безоплатно у власність земельної ділянкигр. Ткаченку Валерію Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд ( присадибна ділянка )

Про внесення змін до рішення селищної ради № 246-VІІ від 03.05.2019 року   «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ливицькому Олександру Богдановичу для ведення особистого селянського господарства» яка знаходиться за адресою : Одеська область Великомихайлівський район с.Вишневе, вул. Лісова,11

Про погодження надання  Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області земельної ділянки сільськогосподарського призначення у власність.