Онлайн-лекція " Щоб спадщина не стала проблемою: від теорії до практики"

Дата: 13.05.2020 16:34

Не секрет, що турбуватися заздалегідь про своє майно, готувати його для передання нащадкам у нашому суспільстві все ще вважається поганою прикметою.

А про те, щоб залишити заповіт і вирішити раз і назавжди проблему розподілу спадщини між родичами, люди, як правило, замислюються у вже дуже поважному віці, іноді в умовах, коли особа не здатна зважено вирішувати.

Аналізуючи історію звернень наших клієнтів та враховуючи судову практику, можна констатувати, що не кожному вдається безперешкодно отримати свою спадщину через суто юридичні обставини.

Задля уникнення можливих складнощів в під час прийняття спадщини та оформлення документів запрошуємо приєднатися до on-line зустрічі з юристами Центру.

21 травня 2020 року ми розглядатимемо такі питання:

що таке спадщина, що входить до її складу

що таке обов’язкова частка в спадщині та хто має на неї право

як і де відкривається спадщина

що робити, якщо строк вступу в спадщину пропущено

коли і навіщо необхідно встановлювати факт постійного проживання разом із спадкодавцем

Наші спікери - юристи Центру

Марина Кулік- начальник відділу «Захарівське бюро правової допомоги»;

Роман Непочатов – заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги

Організатор – Роздільнянський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Охочим прослухати онлайн-лекцію необхідно завантажити додаток Zoom (скачування безкоштовне на Google Play та App Store) та заповнити анкету за посиланням