Про запобігання поширення на території селищної ради випадків захворювання, спричинених новим корона вірусом COVID-19

Дата: 18.03.2020 09:14

ЦЕБРИКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Великомихайлівського району Одеської області

67130, смт Цебрикове, вул. Миру, 1

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 14 -СР

Цебриківського селищного голови

11 березня 2020 року

Відповідно до ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення рішення  позачергового засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласної державної адміністрації від 11 березня 2020:

1.Керівнику відділу освіти Цебриківської селищної ради (Корчмар О.В.)

1.1.Призупинити  освітній процес з 12.03.2020 по 03.04.2020 у закладах освіти усіх типів форм власності дошкільної , загальної середньої професійно-технічної освіти, які розміщені на території об’єднаної територіальної громади.

1.2.Заборонити проведення спортивних, культурних та інших масових заходів, виставок, концертів тощо.

1.3.Забезпечити відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.

1.4.Організувати роботу чергових груп при закладі дошкільної освіти для дітей, які залишаються без батьківського нагляду.

2.Ввести обмеження на проведення масових заходів, зборів громадян , у яких запланована участь 200 та більше осіб на період дії карантинних заходів.

3.Рекомендувати керівникам організацій , підприємств, установ переглянути робочий графік працівників, у яких є малолітні діти.

4.Продовжувати посилений протиепідемічний режим в установах , організаціях , закладах охорони здоров’я, незалежно від форм власності та забезпечити проведення поточної дезінфекції у місцях масового перебування людей ( громадський транспорт, місця торгівлі, навчальні заклади, заклади культури тощо) в  залежності від епідситуації до особливого розпорядження.

5.Головному лікарю КНП «Цебриківський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Цебриківської селищної ради (Тухтарян Н.О.) визначити місце обсервації для тимчасової ізоляції осіб, які перебували у контакті з хворими на корона вірусну інфекцію.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Скорецьку В.В.

Селищний голова                                                          В.Ф.Барнасевич