Про забезпечення санітарно – епідемічного благополуччя населення селищної ради та заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2

Дата: 18.03.2020 09:41

ЦЕБРИКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Великомихайлівського району Одеської області

67130, смт Цебрикове, вул. Миру, 1

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 16 -СР

Цебриківського селищного голови

16 березня 2020 року

Відповідно до ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19»,  постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України  корона вірусу COVID-19», розпорядження  голови Одеської обласної державної адміністрації від 18 лютого 2020 №  97-од -2020 «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Одеської області гострої респіраторної хвороби. Спричиненої корона вірусом 2019-n CoV», на виконання Протоколу  засідання з метою недопущення занесення та поширення на території селищної ради випадків захворювання, спричинених корона вірусом SARS-CoV-2:

1.З 00.00 17 березня 2020 року максимально обмежити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форм власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих на території Цебриківської селищної ради :

- фітнес-клубів, тренажерних залів, спортивних майданчиків та стадіонів, дитячих майданчиків;

- усіх магазинів, крім продуктових та аптек;

- будівельних ринків та інших (крім продуктових);

- ресторанів, закладів громадського харчування, барів,клубів, кафе, дискотек;

- інших закладів та установ ( на розсуд та під особисту відповідальність керівника);

Скасувати до особливого розпорядження проведення особистих прийомів  громадян у всіх структурних підрозділах селищної ради.

Рекомендувати населенню максимально обмежити фізичні контакти.

2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності:

- запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, вжити заходів щодо самоізоляції усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

- максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій;

- передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи;

3. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством  України.

4. Доручити заступнику селищного голови питань діяльності виконавчих органів Скарецькій В.В. забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування.

5.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Цебриківський селищний голова                                      В.Ф.Барнасевич