Сердечно вітаємо вас із прийдешніми святами Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 27.12.2019 14:55

Шановні мешканці Цебриківської громади!

Сердечно вітаємо вас із прийдешніми святами Новим роком та Різдвом Христовим!

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2019 рік був прожитий не дарма. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог  і досягнень, новий професійний та життєвий досвід. Спільними зусиллями в нашій громаді за минулий рік зроблено чимало для того, щоб мешканцям жилося ще зручніше і затишніше.

Висловлюю щиру подяку вам, хлібороби, робітники, підприємці, вчителі, медики,  – усім, хто своєю працею і розумом втілює в життя ідеї та принципи державності.

Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих. Нехай не залишиться в наших серцях місця для злоби і заздрощів, для брехні і ненависті. Нехай наші душі будуть сповнені  оптимізмом і радістю. І тоді новий рік стане вдалішим попереднього!

Нехай рік, що наступає, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь нашої територіальної громади, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Бажаю усім міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги! Нехай у Новий рік в усіх нас будуть  чисті помисли, наповнені добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

З повагою Цебриківський селищний голова В.Ф.Барнасевич та колектив селищної ради.