ПОВІДОМЛЕННЯ «Про проведення громадського обговорення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування «Генеральний план з планом зонування території» населених пунктів Цебриківської селищної ради: смт Цебри

Дата: 06.12.2019 11:18

ЦЕБРИКІВСЬКАСЕЛИЩНАРАДА

Великомихайлівського району Одеської області

67130, смт. Цебрикове, вул. Миру,1     тел.( 04859) 2-31-56, 2-33-46

E-mail: radatsebrikovo@ukr.net

«Про проведення громадського обговорення обсягу виконання

стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного

планування «Генеральний план з планом зонування території»

населених пунктів Цебриківської селищної ради: смт Цебрикове;

с. Малоцебрикове; с. Іринівка; с. Ольгинове»

Цебриківська селищна рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо визначення обсягу виконання стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проекту містобудівної документації «Генеральний план з планом зонування території» населених пунктів Цебриківської селищної ради: смт. Цебрикове; с. Малоцебрикове; с. Іринівка; с. Ольгинове.

Ознайомитись з повним повідомлення, текстом Заяв про визначення обсягу СЕО та проектів зазначеної містобудівної документації можна у приміщенні Цебриківської селищної ради та на сторінці в мережі інтернет за посиланням: http://cebrykivska.gromada.org.ua/news/

Зауваження та пропозиції щодо визначення обсягу проведення СЕО надаються до Цебриківської селищної ради за адресою: 67130, Одеська обл., Великомихайлівський р-н, смт Цебрикове, вул. Миру, буд. 1; у письмовому вигляді особисто, поштою або на електронну адресу: radatsebrikovo@ukr.net.

Згідно з вимогами Закону «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення триватиме 15 днів з дня оприлюднення заяви у встановленому порядку, а саме з «7» грудня до «22» грудня 2019 року.

Зауваження та пропозиції, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.

Відповідальна особа за прийняття зауважень:

Барнасевич Володимир Франкович тел: (04859) 2-31-56

Цебриківський селищний голова                              В.Ф. Барнасевич

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування «Генеральний план та плану зонування» с. Іринівка Цебриківської селищної ради Одеської області.

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування «Генеральний план та плану зонування» с. Малоцебрикове Цебриківської селищної ради Одеської області.

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування «Генеральний план та плану зонування» с. Ольгинове Цебриківської селищної ради Одеської області.

ЗАЯВА про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування «Генеральний план та плану зонування» смт. Цебрикове Цебриківської селищної ради Одеської області.