Голодомору - 86

Дата: 23.11.2019 18:00

Щороку, в останню суботу листопада, Україна у скорботній молитві схиляє голову перед мільйонами жертв голодоморів, які є однією з найтрагічніших сторінок української історії, коли люди гинули від штучно створеного голоду. І досі неможливо уявити, що в країні, де родючі землі, де простягаються пшеничні лани, сталася така трагедія.

З нагоди цієї сумної дати біля Цебриківського будинку культури зібралося чимало молоді, щоб згадати  страшні тридцяті роки ХХ століття і вшанувати пам'ять загиблих   у ті важкі роки.

З присутніми провели бесіду Цебриківський селищний голова Володимир Франкович Барнасевич та директор будинку культури Наталя Вікторівна Миськова.

У Цебриківських закладах загальної середньої освіти проведено тематичні заходи щодо вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років .

Голодомор 1932–33 років забрав життя понад 7 000 000 людей. Щохвилини від штучного голоду помирало 26 людей. Зникали не лише сім’ї, а й цілі села. 23 листопада – важливий для України та кожного громадянина день. Четверта субота листопада – пам’ятний день, коли ми, запалюючи свічки та покладаючи горщики із зерном до пам’ятників та меморіалів, вшановуємо жертв Голодомору.