Підсумки обговорень в с. Саханське

Дата: 11.01.2019 14:59

Процедура

обговорення перспективних планів розвитку території  Саханського старостинського округу на 2019 -2021 рр.

Обговорення відбулось в   Саханському  Будинку культури 10.01.2019

В обговорені  приймали участь 21 громадянин, в т.ч. посадові особи, депутати та жителі села:

1. Гузік Микола Миколайович ( в.о.старости)

2. Чижикова Тетяна Іванівна ( спеціаліст )

3. Мартинюк Тетяна Миколаївна

4. Мармусевич Станіслав Анатолійович

5. Чижиков Віктор Іванович ( депутат громади)

6. Беспалько Євген Петрович  ( депутат громади)

7. Атаманчук Сергій Іванович

8. Каблаш Володимир Олексійович

9. Каблаш Наталія Костянтинівна

10. Іванова Марія Никифорівна

11. Сірук Любов Іванівна

12. Мусієнко Володимир Євгенович

13. Пучкіна Надія Ілларіонівна ( депутат громади)

14. Заболотна Людмила Василівна

15. Журавчук Віктор Миколайович

16. Журавчук Інна Володимирівна

17. Ступак Тетяна Семенівна

18. Міщенко Олена Іванівна

19. Журавчук Ірина Сергіївна

20. Яровий Борис Миколайович

21. Юраш Альона Миколаївна

Пучкіна Н.І., Чижиков В.І., Гузік М.М. та ін.. внесли пропозицію в 2019 році зробити капітальний ремонт дороги та відкрити автобусне сполучення « Никомаврівка – Одеса» чз Цебрикове, в зв’язку з тим, що села, які об’єднались в Цебриківську  громаду не мають  автобусного сполучення з центром громади та м.Одеса.

Атаманчук С.І.,Юраш Альона Миколаївна та ін.. запропонували  в 2019 році провести водогони по вул..Гагаріна в с.Саханське та вул..Степовій  в с.Никомаврівка

Директор школи Журавчук І.С., в.о.старости Гузік М.М. запропонували в 2019 році перекрити  дах  в Саханській щколі та зробити в Саханській школі капітальний ремонт  столової, в зв’язку з тим, що на даний час  столова та кухня в Саханській школі в аварійному стані.

Чижикова Т.І., Беспалько Є.П.,Каблаш В.О. запропонували в 2019 році зробити капітальний ремонт адмінприміщення в с.Саханське та упорядкувати прилеглу до  нього  територію тротуарною плиткою. Це викликано тим, що дах в адмінприміщені протікає. В цьому приміщені проводяться вибори, розміщена бібліотека, актовий зал,пошта, кабінет старости. В даному приміщені проводяться різні культурні заходи, збори громадян, а приміщення в занедбаному стані.

Жителі   села Никомаврівка Мусієнко Володимир Євгенович,Журавчук В.М.,Журавчук І.В. та ін.. запропонували викупити в 2020 році приміщення сільського клубу в селі Никомаврівка

Депутат  Чижиков В.І., в.о.старости Гузік М.М. запропонували на перспективу розглянути питання про відкриття в с.Саханське  пункту по переробці соломи, відходів соняшника та ін.. на твердопаливні брикети для опалювання школи, ФАП, приміщень соціально-культурних закладів та для  продажу населенню. Це пов’язано з тим, що Вся площа нашого округу складає близько 8 тис.га.Солому, відходи соняшника землекористувачі просто спалюють, що наносить шкоду екології, а з налагодженням переробки цієї сировини буде менше наноситись шкоди екології та відкриються додаткові робочі місця.

Депутат Чижиков В.І..та Яровий Б.М. запропонували на перспективу розглянути питання про запрошення інвесторів  для  встановлення на території  Саханського с/о  сонячних батарей.