Події

2 серпня 2018 року Цебриківський селищний голова об'єднаної територіальної громади Володимир Барнасевич  за участю виконуючого  обов'язки заступника селищного голови  ОТГ Валентини  Скорецької та виконуючого обов'язки старости с.Вишневе ОТГ  Оксани Армаш,  провели робочу зустріч з фермерами , які здійснюють свою діяльність на території Цебриківської ОТГ у с. Вишневе і с. Привільне .

Особливу увагу селищним головою акцентовано на низці актуальних питань сільськогосподарського напрямку : проведення інвентаризації земель, контроль за повнотою та своєчасною сплатою податків до бюджету ОТГ від здійснення господарської діяльності суб'єктами господарювання , перспективи створення робочих місць.

Володимир Франкович запросив аграріїв до тісної співпраці та конструктивного діалогу на перспективу розвитку сільськогосподарської галузі  Цебриківської ОТГ

2 серпня 2018 року Цебриківський селищний голова об'єднаної територіальної громади Володимир Барнасевич  зустрівся з жителями сіл Привільне та Вишневе . Метою зустрічі було обговорення різнопланових питань життєдіяльності громади , покращення соціальної та виробничої інфраструктур сіл, що входять в об'єднану територіальну громаду .

Жителі сіл порушували болючі питання, що накопичувалися десятиліттями: ремонт сільських вулиць, облаштування вуличного освітлення , наділення селян земельними паями, ремонт сільських клубів, ремонт водогону в с. Привільне , ремонт центральної дороги "Вишневе-Саханське".

Такого роду спілкування Цебриківського селищного голови з громадою будуть проводитися постійно з метою вивчення проблем сіл та безпосередньо на місцях створення шляхів їх вирішення .