Цебриківська громада
Одеська область, Великомихайлівський район

13 серпня 2019

Протокол засідання виконавчого комітету

Про план заходів з підготовки та відзначення на території Цебриківської селищної ради 28-ї річниці незалежності України

Про затвердження протоколу № 1 від 9 серпня 2019 року Комісії  Цебриківської селищної ради з  питань формування пропозицій стосовно потреби у спрямуванні субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей  -  сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та визнання дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію  (далі -  комісія)

Про надання матеріальної  допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах

Про уточнення поштової адреси об’єкту нерухомого майна  в смт. Цебрикове по вул. Виноградна

Про дотримання правил торгівельного та побутового

обслуговування населення на території Цебриківської ОТГ

Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів на території Цебриківської селищної ради